İçeriğe geç

F&K Örme

Resmi olarak 1996 yılında Kenan Gülen tarafından küçük bir triko dokuma atölyesi olarak başlayan F&K Örme, 50 yıllık tecrübenin verdiği ivmeyle hızla büyümüştür. Dokuma atölyesinden evrilerek içinde ütü ve paket atölyelerini de barındıran İstanbul Bayrampaşa’daki ofisimiz ve Bayrampaşa – Maltepe’de bulunan mağazamız ile iç ve dış piyasada faaliyet göstermekteyiz.

Erkek triko giyim alanında uzmanlaşan FK Örme, triko bilgisi ve Shima Seiki makine parkuru ile ayakkabı kumaşından çoraba; bereden atkıya; triko örme kumaştan kadın giyime kadar geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

Yurtiçinde İstanbul – Laleli ve İstanbul – Merter piyasaları başta olmak üzere; yurtiçi ve yurtdışında bulunan müşterileri için fason üretim gerçekleştiren firmamız, her sene FK Örme markasıyla geniş bir erkek triko koleksiyonu hazırlamaktadır. İstanbul – Bayrampaşa/Maltepe’de bulunan toptan satış mağazamızda satışa sunduğumuz ürünlerimizin bir kısmını sitemizde görebilir, tamamı içinse mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

İşbirlikleri Hakkında

Ürünlerimizi görmek, mağazamızı ziyaret etmek ya da üretim işbirlikleri, makine ve iplik alım-satımı hakkında işbirliği önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.